Par mani

Es

Čau! Mani sauc Kristīne. Es dzīvoju Rīgā, un es pilnīgi vai dievinu šo pilsētu. Man patīk viss, un īpaši patīk dzert brokastu kafiju Bastejkalnā. Vēl man ļoti patīk jūra. It īpaši Lapmežciemā. Vai Horvātijā. Vai Kubā. Vienalga kur un kādā veidā. Bez jūras es nevaru dzīvot. Un man patīk garšīgi ēst. “Ja cilvēks mīl dzīvi, viņam patīk ēst, un viņam patīk labs vīns. Un, ja viņš grib, viņš vienmēr var sev pagatavot kaut ko vienkāršu, bet garšīgu.” – jā, šīs frāzes autors ir Arams Mnackanovs. Bet es 100% parakstos. Atslēgas vārdi ir “ja cilvēks mīl dzīvi”.

Man vienmēr ir paticis ceļot – jau kopš pašas bērnības, kad vecāki mani veda ciemos pie vecmāmiņas uz Kaukāzu. Viena no mīļākajām nodarbēm ceļojumos (kaut vai uz jebkuru Latvijas lauku miestiņu) ir vietējo ēdienu un dzērienu baudīšana. Ja kaut kas iepatīkas, pēc tam mājās to mēģinu atkārtot. Piemēram, viens no maniem pirmajiem lieliskajiem ēdieniem bija ungāru gulašzupa, ko es iemācījos vārīt pēc ungāru receptēm, izmantojot ungāru garšvielas. Kaut gan – meloju. Kad man bija 15, es mācēju izcept ļoti garšīgu šokolādes kēksu un pufīgus speķa pīrādziņus. Starp citu, pīrādziņi vairs man nesanāk. Nu, ne pa kam! Bet es vainoju plīti!!!

Man garšo jebkurš labi pagatavots ēdiens, pat ja tas ir lēts un ļoti vienkāršs. Tā ir mana gardēdības izpausme. Es, protams, nesmādēju arī izcilus pavārmākslas paraugus. Ēdiens un garša ir tik dažādi, un es nekad un nekādā veidā sevi neierobežoju.

Šajā blogā vēlos apkopot savas mīļākās garšīgo ēdienu receptes. Priecāšos, ja kādam tās noderēs un varbūt kalpos kā iedvesma maltītes pagatavošanai. Ēdienu gatavošana ir absolūti radošs process – īsta māksla. Un māksla sākas ar iedvesmu.

Mani var sazvanīt pa telefonu 26522656. Vēstules rakstiet uz deiliko@gmail.com

Sekojiet aktuālākajai informācijai draugu lapā http://www.draugiem.lv/kristinesreceptes/

vai Facebook http://www.facebook.com/KristinesGarsigoEdienuReceptes

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s