Vista paniņās

Vista paninas-3Man pēdējā laikā iepaticies gatavot keramikas traukā cepeškrāsnī, jo nekas nav jādara. Saliek visu, ko vajag traukā, trauku cepeškrāsnī, pēc stundas viss gatavs. Ja ir laiks veltīt laiku gatavošanai kā mākslai, tad var smuki apbrūnināt vistu uz pannas un pēc tam pieliet paniņas, pievienot garšvielas, un sutināt zem vāka. Beigās pievienot zaļumus – pētersīļus, kinzu, dilles. Arī ļoti vienkārši. Tik vien pāris liekas kustības kā aprūnināt vistu uz pannas un pēc tam pievienot klāt visu pārējo. Visi zina, ka kājas ir visgaršīgākās, tāpēc es gatavoju kājas. Pirms pasniegšanas pārmaiņas pēc atdalu gaļu no kauliem un ādas un pasniedzu tikai gaļu. Bet droši var pasniegt standartvariantu – smuku kājiņu, un katrs uz sava šķīvja pats tiek ar to galā.

Jums vajadzēs:

Vista paninas-1– vistu

– ķiplokus

– asos piparus

– paniņas

– zaļumus

(olas ir lieka greznība; nevajag; nākamreiz taisīšu bez)

Pagatavošana:

Vista paninas-21. Salieciet vistu keramikas traukā, pievienojiet ķiplokus, čili piparus, apsāliet. Pārlejiet ar paniņām un lieciet uzkarsētā cepeškrāsnī.

2. Pēc 40 minūtēm apmēram ņemiet ārā, pārkaisiet ar zaļumiem un pasniedziet ar savām mīļākajām piedevām – tomātiem, ceptiem kartupeļiem, biezeni, rīsiem, salātiem. Man šoreiz ar salātiem ķīnas kāposts + marinēts ķirbis.

Lai Jums labi garšo!

Šis ieraksts tika publicēts Pamatēdieni, Vista ar birkām , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s