Mājas viesības – 15. jūnijs, pirmsjāņu ballīte

collage-18.11-Ingrid

18. novembra mājas viesības

Mājas viesības ir viens no maniem un manu draugu mīļākajiem pasākumiem. Tā vienmēr ir patīkama kopā sanākšana, ēdienu, dzērienu baudīšana un vienmēr (vienmēr!!!) lieliski pavadīts laiks.

Jā, ir 21. gadsimts, ir gudrie telefoni, planšetes un internets. Bieži vien draugi satiekoties viens ar otru nemāk vairs komunicēt vecajā stilā – sarunājoties. Tad ir vērojamas tādas ainiņas, kad vairāki draugi satikušies kafejnīcā pie galdiņa, katrs ir ieurbies savā telefonā. Un, par ļoti lielu nožēlu jāsaka, ka tādas ainiņas ir redzamas ne tikai neitrālās kafejnīcās savu draugu kompānijās, bet arī pieklājīgās pieņemšanās, kur cilvēki ir uzaicināti uz vakariņām.

Tāpēc mēs ar draugiem rīkojam “oldskūl” mājas viesības, kurās visi sēž pie gara galda, ēd, dzer, sarunājas, diskutē, strīdas un smejas. (Nē, mūsu viesībās nav aizliegts lietot telefonus, bet ir ieteicams nogriezt skaņu un atbildēt uz zvaniem paejot nostāk no galda). Mēs esam šeit un tagad. Baudām dzīvi un viens otra kompāniju. Arvien uz mūsu mājas viesībām tiek aicināti līdzi jauni draugi, kas tiek iesaistīti kompānijā.

Nākamās mājas viesības mēs rīkosim 15. jūnijā, sestdien. Tās būs viesības par Jāņu tēmu. Pamatā baudīsim aukstās uzkodas, ko var likt Jāņu galdā un degustēsim sierus un alu. Kā jau mājas viesībās, tā, protams, ka nebūs nekāda profesionālā degustācija. Tā būs degustācija priekš sevis. Neliela pirmsjāņu ballīte. Ja gribat pievienoties, rakstiet mums uz deiliko@gmail.com vai zvaniet uz 26522656. Par pasākumu mēs katrs maksājam 5 Ls. Cenā ir iekļautas visas uzkodas (pašiem nekas nav jānes līdzi; ja nu vienīgi kāds grib speķa pīrādziņus) un pudele alus (0,5 l). Alus vietā var būt glāze sulas vai glāze vīna. Pieteikumus pieņemam līdz trešdienas, 12.06. vakaram.

Šis ieraksts tika publicēts Mājas viesības ar birkām , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s